toz-indirgeme-sistemi.jpg

Toz İndirgeme Sistemi

Maden Toz Filtresi özellikle çimento, demir, çelik yem gibi sektörlerde, her türlü toz malzeme ve duman emisyonunun sürekli çıktığı makine çalışma sahaları ve atölyelerde, baca gazı arıtma sahlarında kullanılmaktadır.

Toz İndirgeme Sistemi Aşağıdaki Ünitelerden Oluşur:

  • %99.9 toz tutan filtre torbası
  • Kare Kestli Filtre Kafesi
  • Giriş siglonu (sıcak veya nemli ortamlar için geçerli)
  • Puls Timer (zamanlı toz sevk etme)
  • Rotary(Hücre Tekeri) veya Helezon Çıkışlı

Jet Pulse Filtre Çalışma Prensipleri Maden Toz Filtresi fan emiş klepeleri vasıtasıyla konveyör, bant, gibi çalışma ortamından emiş yapılan tozların filtre torbalarında birikimi sağlanır. Patlaç Valfler sayesinde torbalardan boşaltılan tozlar, hücre tekeri veya helezon ile sisteme geri kazandırılır.  Bu süreç kesintisiz olarak devam eder.

Jet Puls Filtrelerimiz (Maden Toz Filtresi) tamamen yerli üretimli standart kalitesi solidworks ortamında sahaya göre kolay montajlıdır. Maden Toz Filtresi bakım maliyetleri en aza indirilmiş tasarımıyla emiş kapasitesi ve %99.9 toz çıkış emisyon garantisi vermekteyiz. Çevre yönetmeliğine %100 emisyon değerlerine uygunluğunu ispatlamış filtrelerimiz. Filtre edilecek tozun yükü ve kimyasal yapısına, akışkanın nem ve sıcaklığına uygun kumaşlardan üretilen çapraz örgülü %100 teflon emprenyeli filtre torbaları kullanılmaktadır.

Hafa Makine, Toz İndirgeme Sistemi (Jet Pulse Filitre) imalat ve satışı yapmaktadır.

Paylaş :

Hemen Ara : +90 (232) 799 00 58